כללי

מצברים לקלנועיות

נתקעת באמצע הדרך? הקלנעית לא מניעה? מצברי SOS נרתמים לעזרתכם תוך זמן קצר. בעזרתנו תוכלו לחסוך זמן יקר, אנרגיה, להוזיל עלויות והכל בלחיצת כפתור. אנו מבינים עד כמה לא פשוט עבור האוכלוסיה המבוגרת להתמודד עם שינויים ואירועים בלתי צפויים שכאלה. לכן, אנו דוגלים במתן שירות מקצועי, מהיר וזמין עם המחירים הזולים ביותר בישראל.

אנו מבינים את כמה זה יכול להיות מבאס להיתקע ככה סתם באמצע הסידורים שלנו ולהיות מוגבלים ככה פתאום.

ממשיכים את היום ברגוע עם מצברי SOS


זו הסיבה שאנו במצברי SOS מתחייבים להגיע תוך זמן קצר לכל נקודה בארץ, כך שאתם יכולים להיות בראש שקט ולדעת שממש בקרוב תוכלו להמשיך בדיוק מאיפה שהפסקתם את היום שלכם. למעשה, לא משנה איפה אתם נמצאים עם הקלנועית שלכם, בבית, באמצע הדרך, בסופר, אצל חברים או בכל מקום אחר – אנחנו כאן בשבילכם.מומחה בהחלפת מצברים יגיע ישירות אליכם ויספק לכם מצברים לקלנועיות ממש במהירות.

קצת על קלנועית ועל מצברים לקלנועיות
הקלנועית היא סוג של רכב קצת מוזר. הסיבה לכך, היא הצורה שלה והעובדה שבשונה מכל רכב אחר בין אם זה רכב פרטי או מסחרי, אין צורך ברישיון כדי לנהוג בה.

מצבר לקלנועית נקרא גם מצבר פריקה עמוקה. למעשה, מדובר במצבר אשר מסוגל לפרוק את החשמל שקיים בתוכו ולהיטען שוב, פעם אחר פעם. מדובר במצבר מיוחד שלא מתאים לכל כלי הרכב והוא חזק במיוחד.
בשונה ממצברים אחרים, מצבר לקלנועית מוגדר כמצבר ”רטוב“ משום שיש בתוכו נוזלים, חומצות ומים מזוקקים אשר תורמים לפעילות התקינה שלו. המצבר עצמו מורכבה מלוחות מתכת היוצרים תהליך של פריקה וטעינת החשמל לכמה פעמים.

חשוב לשים לב בבחירת מצבר איכותי, שכן כל תקלה בו עלולה לגרום נזק גם לקלנועית עצמה.

החוקים שחשוב להכיר כאשר בוחרים לנהוג על קלנועית


על פי החוק הקלנועית מוגדרת כרכב המונע על חשמל עם שלושה או ארבעה גלגלים. חייבים לחול על הקלנועית החוקים הבאים:

רוחבה לא יעלה על 1 מטר

ההיגוי נעשה עם מוט או כידון בלבד

המהירות של הקלנועית לא יעלה על 12 קמ“ש

קלנועית חייבת לעמוד בתקנים הישראלים כלומר: 2 כסאות, גלגלים הממונעים על חשמל והיא נטענת עם מטענים חשמלים 4X4

רק מי שמלאו לו 16 שנים, יכול לנהוג על קלנועית כאשר חובה על הנהג להקפיד על חוקים התנועה הבאים: על האדם חל איסור לנהוג בקלנועית רק לשם חציית כביש. חל איסור לעלות על מדרכות או לרדת מהן תוך כדי שנוסעים בקלנועית.

בנוסף, חל איסור לעבור את המהירות של 12 קמ“ש.

קלנועית – למי זה מתאים?
רוב האנשים אשר בוחרים להתנייד באמצעות קלנועית הם קשישים או אנשים בעלי מוגבלות.