כללי

מצברי שנפ

חברת SOS מצברים משווקת מגוון גדול של מצברי שנפ, ביניהם מצברים מיוחדים שמתאימים לרכבים עם מערכת START & STOP. מדובר במערכות חדשניות אשר נועדו להקטין באופן משמעותי את הזיהום הסביבתי וגם לחסוך בדלק. המנוע של רכבים עם מערכת START & STOP כבה כאשר הרכב עומד, בין אם מדובר בעצירה ברמזור, בין אם מדובר בעמידה בפקק תנועה. ברגע שהנהג מרים את הרגל מדוושת הגז, הרכב מניע את עצמו ומוכן לנסיעה. מצברי שנפ פיתחו מצברים מיוחדים שמתאימים לרכבים עם מערכות START & STOP. מדובר במצברים עם ביצועי התנעה טובים יותר, הם עמידים יותר ויש להם יכולת טעינה ופריקה גבוהות יותר ממצברים רגילים.

בשנים האחרונות ממשלת ישראל מקפידה ואף מחמירה בעניין הרגולציה בתחום זיהום אויר של כלי תחבורה, בין היתר על ידי איסור כניסת רכבים מזהמים לערים מסויימות ואף הורדת רכבים מזהמים מן הכביש.

ניתן לומר בהכללה כי כל הנהגים מעוניינים לחסוך בהוצאות הדלק, וכיום, כשהמודעות לשמירה על איכות הסביבה היא כל כך גבוהה, הרי שרוב הנהגים גם מעוניינים לשמור על איכות הסביבה. פועל יוצא מכך, הוא שיש ביקוש הולך וגדל לרכבים בעלי מערכות שמקטינות את זיהום האויר.

מצברי שנפ – יד ביד עם טכנולוגיה

שנפ מצברים הולכים צעד בצעד עם הטכנולוגיה והקידמה ומייצרים מצברים שמתאימים לכל סוגי הרכבים. רכבים בהם קיימת מערכת START & STOP, לאט לאט הפכו להיות נורמה מקובלת. מצברי שנפ מציעים מצברים מיוחדים לרכבים אלה. המצברים הללו חזקים יותר כדי שיוכלו לספק חשמל לכלל מערכות הרכב כגון מיזוג אויר, מערכת אורות ואיתות, מערכת אודיו, סטראו ועוד בזמן שהרכב אינו מונע. שנפ מצברים הוא מותג מוכר וידוע בעל שם עולמי. כשאתם רוכשים מצבר של שנפ, אתם רוכשים איכות ללא תחרות ובטחון לאורך זמן. המצברים של שנפ מספקים כמות גדולה של אנרגיה בגלל שהמערכת שלהם מספקת מספר רב של תנועות, גם בזמן שהרכב בהדממה.

רכבים עם מערכת התנעה סטארט סטופ נדרשים לשוב לפעילות מלאה של הנעה תוך זמן מאוד קצר, והמטרה היא שהנהג כלל לא ירגיש בהבדל שבין התנעה ראשונית של רכב לבין התנעה לאחר הדממת מנוע בעצירה. מצבר חזק של שנפ בהחלט יודע לעמוד בדרישה זו והוא מצטיין בעמידותו לאורך זמן ובאמינותו הגבוהה. חברת שנפ השקיעה משאבים רבים בפיתוח מצברים ברמה טכנולוגית גבוהה ביותר על מנת לתת מענה לצרכי כלל הרכבים.

SOS מצברים מציעה לכם מגוון מצברי שנפ במחירים סופר נוחים.