כללי

מצבר שנפ

למה מצברי שנפ כל כך מפורסמים? כדאי לדעת כי מצברים של חברת שנפ הומצאו על-ידי עמנואל שנפ ו-2 חבריו להקמת החברה בשנת 1951.

כיום החברה מייצרת ומוכרת את מצברי שנפ בארץ ומייצאת למספר מדינות באירופה. מצברים של חברת שנפ נחשבים לאיכותיים ובעלי יכולת לשמש את הרכבים לטווח ארוך.

בעת הזמנה של מצברים מסוג שנפ, איש המקצוע אשר יחליף לכם את המצבר, יעשה התאמה של המצבר לרכב שלכם. 

מצבר שנפ 100 אמפר לרכבים מסחריים

בעלי רכב מסחרי כגון טרקטור או משאית? הגעתם למקום הנכון! מצברי שנפ 100 אמפר נחשבים לאיכותיים ביותר, חזקים ומתאימים במיוחד לטרקטורים ומשאיות.

רכבים מסחריים הנמצאים על הכבישים שעות רבות במהלך היום וגם הלילה, זקוקים למצברים חזקים מחברה מוכרת. מצברי שנפ של חברת שנפ הישראלית יספקו לכם תוצאות מעולות לנסיעה מרובה בכבישי ישראל. 

מצבר שנפ 40 אמפר

המצברים של המותג שנפ מגיעים גם באמפר נמוך יותר המתאים לרכבים פרטיים. אם הרכב שלכם צריך מצבר שנפ 40 אמפר, תוכלו להזמין את המצבר מחברת מצברים ותיקה המספקת גם שירות החלפת מצברים עד הבית. 

מצבר שנפ 45 אמפר

מעוניינים להחליף את המצבר הקיים של הרכב למצבר שנפ 45 אמפר? בפנייה לחברת SOS מצברים בע"מ, תוכלו להזמין איש מקצוע מיומן אשר יחליף לכם את המצבר הקיים לסוג המתאים ביותר של מצבר מהמותג המוכר שנפ. 

רכישה והחלפת מצבריפ של חברת שנפ בסניפי הרשת של חברת SOS מצברים בע"מ

חברת SOS מצברים בע"מ מחזיקה ב-4 סניפים מקצועיים של חשמלאות רכב ומצברים ב-4 אזורים שונים בארץ. על מנת שתוכלו להחליף את המצבר הישן ברכב למצבר המתאים ביותר לרכב שלכם, מומלץ לכם להשאיר פרטים באתר של חברת SOS מצברים בע"מ, או להתקשר ישירות לאחד הסניפים של החברה ולקבוע תור להחלפה של המצבר ברכב. 

מצבר שנפ קונים רק מרשת הסניפים של חברת SOS מצברים בע"מ. המחירים שחברת SOS מצברים מציעה הם משתלמים ביותר ונחשבים לזולים ביותר בישראל. לפנייה לאחד מסניפי הרשת התקשרו לסניף הקרוב אליכם וצוות חברת SOS מצברים בע"מ ידאג לטפל ברכבכם באופן אישי, מקצועי ועם הציוד המתקדם ביותר לבדיקות וטיפול במצברים לרכב.