קצת עלינו

התאמת מצבר

לא יודעים איזה מצבר מתאים?
השתמשו בשירות שלנו להתאמת מצברים.
לפני שמתקשרים תצטרכו לדעת מספר פרטים: יצרן, דגם ושנת ייצור.

שירות חילוץ

נתקעת? שירות החילוץ שלנו פועל גם בשעות הקטנות
מהרגע שהתקשרת ניידת שירות תצא אלייך מהסניף הקרוב ביותר, תגיע תוך 40 דקות ככה זה שמדובר בשירות חסר פשרות. נבדוק את המצבר הישן כדי שלא תבזבז עוד זמן, במידה והתעייף נתקין מצבר חדש המתאים ביותר לרכב שלך. 

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל לפני מספר שנים בקונטיינר קטן במושב ישרש, בשוק שרווי במתחרים ופתרונות, חשבנו על איזה בעיה עוד ניתן לענות. ואז יזמנו את הרעיון לשלוח את המצבר עד המקום, חרטנו על דגלנו לתת שירות מהיר ומקצועי בכל מצב, בין אם זה בתנאי שטח מורכבים או שעה מאוחרת כיוון של המצבר שלך אין דרך אחת מוגדרת.

רצינו לייצר בידול מסוים מהמתחרים בתוך ענף המצברים, משם מצבר גרר מצבר וגדלנו, רישתנו ויישמנו את השיטה והיום אנחנו נותנים מענה לכל בעיה. לקוחות פרטיים וגם חברות מעריכים את שירותינו כבר שנים רבות, צברנו וותק, שם ומוניטין בעבודה קשה, יושרה והגינות!

מספקים ומשרתים את כל סוגי הרכבים מרכב פרטי עד המשאית, אפילו עגלה חשמלית.

30000 לקוחות מרוצים
2008 שנת הקמה
5 סניפים
98 חברות שעובדות איתנו
15 עובדים

SOS מצברים - ''אני מאמין''

אס או אס מצברים חורטת על דגלה שירות, אמינות ומקצועיות ללא פשרות, מתן פתרונות שימושיים בשטח עם מוניטין של 13 שנות ניסיון. אנחנו מאמינים ששירות טוב ומהיר בשילוב עם מוצר איכותי הוא מעוז חפצם של קהל לקוחותינו ואנו תמיד דואגים לשמר ולדאוג לכך.

יחד עם זאת, אחריות ומימושה הוא עניין חשוב ורגיש מאוד אצלנו וכל לקוח אשר חפץ במימוש האחריות שלו מקבל אותה על הצד הטוב ביותר.

הסניפים שלנו

בת-ים

יצחק שדה 21 בת ים
טל: 050-931-2626

ישרש

משק 37 ישרש(מרלו"ג)
טל: 052-262-6026

כפר סבא

הסדנא 3 כפר סבא
טל: 050-783-2626

תל אביב

רבי מבכרך 11 תל אביב
טל: 050-262-8626