כללי

מצבר שנפ

מצברי שנפ מחירים

מצבר שנפ מחיר

SOS מצברים מציעה לכם מגוון מצברי שנפ במחירים סופר נוחים.

כדי לשמור על ביצועים איכותיים וחיים ארוכים למצבר הרכב שלך, כדאי לבחור במותג מוכר ואמין כמו מצבר שנפ, ולהתקין אותו באופן תקני ומדויק במרכז שירות רכב מוסמך כמו SOS מצברים.:*2648

המחיר של מצבר שנפ יכול להשתנות בהתאם לדגם, לקיבולת, ולסוג השירות בו אתה רוכש אותו. בכללי, מצבר שנפ בקיבולת סטנדרטית (כ- 12V, 45-60 אמפר) יכול לעלות בין 450 ל- 1000 ש”ח אך כדאי לכם להתקשר אלינו כדי להתעניין במבצעים המיוחדים שלנו על מחירי מצברים תוצרת שנפ.

שנפ מצבר

*2648

מצבר שנפ מחירון

מצברי שנפ מחירים

המחירים של מצברים שנפ יכולים להשתנות בהתאם לתקנים, קיבולות ותכונות המצבר, וכמובן לספקים שונים או בתחומים השונים. אם אתה מחפש מחיר מדויק למצבר שנפ, מומלץ להתקשר אל *2648 . נשמח לספק לך את המחירים הנוכחיים ואף להציע לך ייעוץ מקצועי בנוגע לבחירת המצבר המתאים ביותר עבור רכבך. להלן מחירון מצברי שנפ להתרשמות בלבד.

מצבר שנפ 40 אמפר מחיר

בין 500 – 550 ₪

מצבר שנפ 45 אמפר מחיר

החל מ-470 ₪

מצבר שנפ 46 אמפר מחיר

בין 500 ₪ל- 600 ₪

מצבר שנפ 50 אמפר מחיר

בין 449 ₪ ל- 599 ₪

מצבר שנפ 55 אמפר מחיר

בין 500 ₪ ל- 600 ₪

מצבר שנפ 60 אמפר מחיר

בין 500 ₪ ל- 600 ₪

מצבר שנפ 62 אמפר מחיר

בין 499 ₪ ל- 699 ₪

מצבר שנפ 65 אמפר מחיר

בין 500 ₪ ל- 600 ₪

מצבר שנפ 66 אמפר מחיר

החל מ- 550 ₪

מצבר שנפ 72 אמפר מחיר

מ- 550 ₪ עד 700 ₪

מצבר שנפ 80 אמפר מחיר

מ- 600 ₪ עד 750 ₪

 

מצבר שנפ 70 אמפר start stop

מצבר שנפ 70 אמפר Start-Stop הוא סוג מצבר מיוחד המיועד לרכבים עם מערכת Start-Stop. רכבים עם מערכת Start-Stop הם רכבים שכשהם עוצרים , המנוע נכבה באופן אוטומטי כדי לחסוך בצריכת הדלק מיותרת ולהפחית את רעשי הפיזור.

מצבר Start-Stop 70 אמפר מיועד לספק דיווח מוגבר של זרם חשמל למנוע, במיוחד במהלך תהליך ההתחלה-עצירה התקופתי שבו המנוע מופעל מחדש פעמים רבות. מצברים Start-Stop יעודיים מאפשרים זרם חשמל גבוה וגמישות מאוד להתמודד עם הצרכים המיוחדים של מערכת הStart-Stop ברכב.

הזרם הגבוה שניתן לספק על ידי מצבר Start-Stop חיוני להפעלת מערכת הStart-Stop ביעילות ובתקופה רבה, ומבטיח את ההתחלה המהירה והחלקה של הרכב כשהמנוע מופעל מחדש בזמן עצירה בגורם בקצב רספירצי כגון שגורי תנועתיים או מסלולים עירוניים.

מצבר Start-Stop 70 אמפר הינו אחד מהסוגים הנפוצים והמותאמים לרכבים המצויים בשוק עם מערכת Start-Stop. עם זאת, חשוב לוודא תמיד שהמצבר שאתה משתמש בו מתאים למערכת הStart-Stop ברכב שלך ומגיע בתקנים איכותיים כדי להבטיח תפקוד תקין וביצועים אופטימליים.

מצבר שנפ החלפה

מצבר פריקה עמוקה שנפ

מצבר פריקה עמוקה (Deep Cycle Battery) הוא סוג מצבר מיוחד שמיועד לשימושים שונים ממצברי ההתחלה הרגילים. כפי שמובן מהשם, מצבר פריקה עמוקה נועד לספק זרם חשמל יציב ומתמשך על פני תקופות ארוכות יותר.

המצברים הפריקים העמוקים נפוצים בקרב רכבי שירות, קלנועיות ורכבי גולף חשמליים, ג’יפים ועוד. מצברים פריקים עמוקים נועדו להתמודד עם ניצול כוח עמוק ומעבר לטווח הרחב ביותר בלוח זמן.

המצברים הפריקים העמוקים בנויים בצורה שונה ממצברי ההתחלה הרגילים ומסוגלים לעבור מחזורי טעינה ופריקה חוזרים רבים, כמה אלפי מעגלים, מבלי להתרסק או לקצר את אורך חיי השימוש בהם. הם מסוגלים לספק זרם יציב ומתמשך לטווח ארוך ובכך מספקים חזון יעיל ומתקדם למספקי כוח מתחדש ומערכות אחסון חשמל.

מומלץ לבחור מצבר פריקה עמוקה עם התאמה מדויקת לשימוש הספציפי ולטווח הזמן שבו תהיה צורך להשתמש בו. אם יש לך דרישות מיוחדות או יישומים מסוימים, כמו מערכת סולארית או מערכת כוח ביתית, יתכן שיהיה צורך להתייעץ עם מומחה או ספק מוסמך כדי לבחור את המצבר המתאים ביותר עבורך.

בדיקת אחריות מצבר שנפ

חברת שנפ מספקת על כל מצבר שלה תאריך רכישה המוטבע על המצבר עצמו. קיימים מצברים עם תקופת אחריות של שנה וכאלו עם יותר כך שאת האחריות ניתן לבדוק לפי התאריך המטבע על המצבר של שנפ אל מול תקופ]ת האחריות הניתנת לסוג המצבר הקיים.

 

מצברי שנפ המומלצים בתחום

חברת SOS מצברים משווקת מגוון גדול של מצברי שנפ, ביניהם מצברים מיוחדים שמתאימים לרכבים עם מערכת START & STOP. מדובר במערכות חדשניות אשר נועדו להקטין באופן משמעותי את הזיהום הסביבתי וגם לחסוך בדלק. המנוע של רכבים עם מערכת START & STOP כבה כאשר הרכב עומד, בין אם מדובר בעצירה ברמזור, בין אם מדובר בעמידה בפקק תנועה. ברגע שהנהג מרים את הרגל מדוושת הגז, הרכב מניע את עצמו ומוכן לנסיעה. מצברי שנפ פיתחו מצברים מיוחדים שמתאימים לרכבים עם מערכות START & STOP. מדובר במצברים עם ביצועי התנעה טובים יותר, הם עמידים יותר ויש להם יכולת טעינה ופריקה גבוהות יותר ממצברים רגילים.

בשנים האחרונות ממשלת ישראל מקפידה ואף מחמירה בעניין הרגולציה בתחום זיהום אויר של כלי תחבורה, בין היתר על ידי איסור כניסת רכבים מזהמים לערים מסויימות ואף הורדת רכבים מזהמים מן הכביש.

ניתן לומר בהכללה כי כל הנהגים מעוניינים לחסוך בהוצאות הדלק, וכיום, כשהמודעות לשמירה על איכות הסביבה היא כל כך גבוהה, הרי שרוב הנהגים גם מעוניינים לשמור על איכות הסביבה. פועל יוצא מכך, הוא שיש ביקוש הולך וגדל לרכבים בעלי מערכות שמקטינות את זיהום האויר.

מצברי שנפ – יד ביד עם טכנולוגיה

שנפ מצברים הולכים צעד בצעד עם הטכנולוגיה והקידמה ומייצרים מצברים שמתאימים לכל סוגי הרכבים. רכבים בהם קיימת מערכת START & STOP, לאט לאט הפכו להיות נורמה מקובלת. מצברי שנפ מציעים מצברים מיוחדים לרכבים אלה. המצברים הללו חזקים יותר כדי שיוכלו לספק חשמל לכלל מערכות הרכב כגון מיזוג אויר, מערכת אורות ואיתות, מערכת אודיו, סטראו ועוד בזמן שהרכב אינו מונע. שנפ מצברים הוא מותג מוכר וידוע בעל שם עולמי. כשאתם רוכשים מצבר של שנפ, אתם רוכשים איכות ללא תחרות ובטחון לאורך זמן. המצברים של שנפ מספקים כמות גדולה של אנרגיה בגלל שהמערכת שלהם מספקת מספר רב של תנועות, גם בזמן שהרכב בהדממה.

רכבים עם מערכת התנעה סטארט סטופ נדרשים לשוב לפעילות מלאה של הנעה תוך זמן מאוד קצר, והמטרה היא שהנהג כלל לא ירגיש בהבדל שבין התנעה ראשונית של רכב לבין התנעה לאחר הדממת מנוע בעצירה. מצבר חזק של שנפ בהחלט יודע לעמוד בדרישה זו והוא מצטיין בעמידותו לאורך זמן ובאמינותו הגבוהה. חברת שנפ השקיעה משאבים רבים בפיתוח מצברים ברמה טכנולוגית גבוהה ביותר על מנת לתת מענה לצרכי כלל הרכבים.