כללי

מצברים במבצע

מצברים במבצע

מבצעים על מצברים

הרכב שלכם יקר לכם? נהיגה נכונה תשמור עליו. אם הבחנתם בסימנים המעידים כי המצבר שברכב שלכם כבר הגיע לסוף דרכו, אל תבזבזו זמן. אל תחכו למצב הלא נעים, שבו אתם מנסים להתניע והרכב לא מגיב.

פנו עוד היום לחברת מצברים SOS. אם אתם לא רוצים לשלם ביוקר, אם אתם רוצים לשמוע על מבצע מצברים ממש משתלם, פשוט התקשרו. אם דרוש לכם מצבר לרכב בת"א, אם אתם מחפשים מותגים איכותיים כדוגמת  וולטה מצברים, במצברים SOS תמצאו את מבוקשתם.

במקום יש גם מצבר 72 אמפר וגם אותו אתם יכולים לרכוש במחיר מיוחד, מבצע מצברים שלא מהעולם הזה.

וולטה מצברים

אם מישהו מספר לכם על מצברים במבצע, לא מספיק שהוא אכן מראה לפניכם מחיר זול. אם אתם צריכים מצבר 72 אמפר או אולי 60 אמפר, תמיד בקשו לדעת מיהו היצרן. לא כל מצבר לרכב בת"א שמציעים לכם יהיה בהכרח מותג מצוין. בחברת מצברים SOS מציעים לכם לא סתם מבצע מצברים. המבצעים כוללים גם את המותגים הכי טובים, שבזכותם הרכב מתניע ללא שום בעיה. אילו מותגים, אתם בוודאי שואלים. למשל, וולטה מצברים וכן גם בוש, ורטה ועוד רבים וטובים אחרים.

מצבר 72 אמפר

אם מישהו מציע למכור לכם מצבר של 12 וולט, אל תמהרו לרכוש לפני שאתם בודקים דבר מה נוסף. בהחלט לא מספיק לשמוע את ההבטחה, שמוכרים לכם דגם איכותי ושנותנים לכם במיוחד מצברים במבצע. אולי תופתעו לגלות כי אפילו לא מספיק לדעת כי הדגם שמציעים לכם הוא של וולטה מצברים או של מותג אחר באיכות דומה. אם נכנסתם לבית עסק שמציע מצבר לרכב בת"א, זכרו לפני כן לבדוק איזה אמפר אתם צריכים ואיזה אמפר מציעים לכם. אם  הרכב שלכם זקוק ל-60 אמפר, למשל, לא כדאי להתקין מצבר 72 אמפר (או להיפך). צריכים שירות מעולה? מצברים SOS עם מבצע מצברים בדיוק בשבילכם!

מצבר לרכב בת"א

עברו כבר 3 שנים מאז שרכשתם את הרכב? אל תחכו לסוף חייו של המצבר אם יש לכם אפשרות להשיג מבצע מצברים משתלם מאוד. אם דרוש לכם מצבר 72 אמפר או מצבר פחות חזק, מצברים SOS ואתם מסודרים. וולטה מצברים וכל יתר המותגים, מצבר לרכב בת"א שיאפשר לכם לנסוע לשלום, ללא כל דאגה. רוצים מחיר משתלם ושירות? מצברים SOS, מצברים במבצע ואפשרות למשלוח והתקנה לא רק אצלנו אלא גם אצלכם.