מצבר עד הבית

מצברים לאוטובוסים

מצברים לרכב עד הבית בראשון לציון

מנהלים מערך הסעות של אוטובוסים? כדאי שתכירו השירות המהיר להחלפת מצברים לאוטובוסים. אוטובוסים, כמו כל רכב אחר, זקוקים למצבר חזק שיספק את החשמל המירבי לנסיעה בכבישי ישראל. בשונה ממצבר לרכב פרטי, מצבר לאוטובוס הוא חזק יותר ועם טיפול נכון יכול לתפקד בצורה אפקטיבית עד 6 שנים מיום ההתקנה באוטובוס.

כל עסק המחזיק אוטובוס אחד לפחות או צי של אוטובוסים צריך להיות מוכן למקרה בו מצבר האוטובוס יתקלקל או יתרוקן. אוטובוסים נתקעים בצידי הדרך בכל יום ברחבי ישראל ובמקרים רבים מדובר על בעיית מצבר. לכן, שירות מהיר להחלפת מצבר לאוטובוס הוא חיוני לכל נהג אוטובוס. 

אילו מצברים מומלצים לאוטובוס? 

היום ניתן למצוא מגוון רחב של מצברים לרכבים פרטיים ולאוטובוסים. בארץ נמכרים מצברים המיובאים ממדינות שונות ומצברים המיוצרים בארץ. 

למה כדאי לכם לבחור בחברת SOS מצברים?

שירות מצברים עד הלקוח ניתן לקבל עם צוות הניידות המקצועי של חברת SOS מצברים המטפלת במספר רב של פניות בכל שבוע. החברה מספקת שירות אמין ומקצועי לכל בעיית מצברים המתרחשת באוטובוסים או ברכבים פרטיים. בכדי שהעסק שלכם יוכל לפעול ללא פגיעה בלקוחות ובמערך ההסעות שלכם, מומלץ לכם להפוך את חברת SOS מצברים לספק הקבוע שלכם לטיפול במצברי האוטובוסים בזמן פעילות.  

החלפת מצברים לאוטובוסים עם חברת SOS מצברים 

ליצירת קשר עם חברת SOS מצברים, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים של העסק שלכם באתר החברה או לחילופין, להתקשר ישירות לצוות הניידות של חברת SOS מצברים אשר ממתין לקריאה שלכם 24/6 בכל שעה. 
 הבחירה בין המצברים צריכה להיות תואמת לאוטובוס ולדרישות היצרן והדגם הספציפי. מה שיש לבדוק הוא האמפר המתאים לאוטובוסים של בית העסק שלכם כאשר ההספק של מצברי האוטובוס נעים בין 180 ל-230 אמפר. 

מצברים לאוטובוס במחירים משתלמים

כאמור, מצברים לאוטובוס יהיו חזקים יותר מבחינת האמפר (מימד הזרם החשמלי) ולכן הם גם יהיו יקרים יותר ממצבר לרכב פרטי. חשוב אם כן לפנות לחברת מצברים אשר מספקת סוגים שונים של מצברים לאוטובוסים עם טווח מחירים רחב יחסית. השירות הטוב ביותר עבור אוטובוסים להסעות הוא שירות החלפת מצבר עד הלקוח. עם שירות זה ניתן לקבל מענה בכל רגע נתון בו המצבר של האוטובוס שובק חיים.