כללי

מצברים לקרוואן


הרבה מאוד כלים זקוקים לחשמל. כלי עבודה, כלי רכב, קרוניות, סירות וכיוצא באלה. גם אם יש בסמוך תחנת כוח, החיבור לרשת החשמל הוא כמובן בלתי אפשרי. על מנת לקבל את המתח הדרוש לצורך התנעה או לצורך תפעול שוטף יש צורך בבטרייה או סוג של מצבר. בחברת מצברים SOS מחזיקים מלאי של כל הדגמים המובילים, לכל הצרכים הנדרשים.

יש מצברים לקרוואן וגם כאלה שמתאימים למערכת סולארית. לצד מצברים למערכת סולארית יש גם מצבר volta לכלי תחבורה בעלי מנוע משמלי.

באמצעות מצבר 55 אמפר ניתן להשתמש כדי להפעיל מגוון כלים והתקנים. יש לנו בשבילכם מצברים לקרוואן, לקלנועיות, לבמות הרמה וכיוצא באלה.  

מצבר volta

אם אתם מחפשים מצברים לקרוואן ואתם צריכים מותג מעולה, יש לנו פתרון. אם אתם צריכים מקום שבו יספקו לכם מגוון מצברים למערכת סולארית, גם את זאת נוכל לספק. ברשותנו פתרונות מעולים מהארץ או מחו"ל. מצבר 55 אמפר או 40 אמפר וגם 72 ועוד רבים אחרים. הרשו לנו להציע לכם למשל את הפתרון המעולה, מצבר volta להטענה מהירה ומספר מרשים של מחזורי טעינה. חיפשתם מצברים לקרוואן? עם מצברים SOS גם מצאתם.

מצברים למערכת סולארית

מערכות סולאריות הפכו נפוצות יחסית. הן מותקנות בכל רחבי הארץ ומספקות ביקושים לחשמל נקי, ללא מזהמים. אנרגיה נקיה שמגיע לצרכנים דרך רשת פרטית או דרך רשת החשמל הארצית. אם אתם שוקלים להתקין מערכת שכזאת, טבעי כי תצטרכו גם מצברים למערכת סולארית. לא תוכלו לקחת סתם כך מצברים לקרוואן ולאלתר חיבור מתאים. לא תוכלו לקחת מצבר volta אחד או יותר ופשוט להפעיל. איך תדעו איזה פתרון נחוץ לכם? האם מצבר 55 אמפר או דגם שמאפר פריקה עמוקה? ספרו לנו מה נחוץ לכם, מצברים לקרוואן או למערכת סולארית. ספרו איזה מתח ואמפר אתם צריכים. או פשוט קראו לנו ואנו נגיע כדי להתקין עבורכם את הפתרון שיתאים.

מצבר 55 אמפר

יש לכם ברכב מצבר volta ישן? אולי הגיע הזמן לומר שלום לדגם שכבר מתקשה להתניע, כגון מצבר 55 אמפר של ורטה. יש לנו שירות של משלוח והתקנה בשבילכם. או שתוכלו להגיע, לחפש ולמצוא מצברים לקרוואן או כל פתרון נחוץ אחר. יש לנו מצברים למערכת סולארית וכאמור גם מצברים לקרוואן וכן פתרונות לסירות, לקלנועיות, במות הרמה, עגלות חשמליות. יוצאים לטיול עם הקרוואן שלכם? וודאו לפני כן שהבטרייה תקינה וטעונה.