כללי

מצברי Varta

יש אנשים שעבורם, הרכב משמש רק כאמצעי תחבורה המשמש להגיע לעבודה. אחרים, רואים בו סוג של תחביב, הם נהנים לתקן קלקולים או להתקין של מיני שיפורים. אנו מכירים לא מעט אנשים שמגדירים את עצמם כ"חולי הגה". בין אם יש לכם רכב קטן וצנוע ובין אם אתם מעדיפים אותו יקר ויוקרתי, מגיע הרגע שבו צריך לשאול את השאלה כמה עולה מצבר. אצלנו, מצברים SOS תשמחו לגלות מחירים מעולים.

ויש לנו את כל הסוגים, למשל מצברי Varta או שנפ או וולקן. אם אתם צריכים לרכב שלכם מצברי שנפ או שאתם צריכים פתרון לאופנוע או למלגזה, גם את זה יש לנו, במחיר מנצח. חיפשתם מצברי וולקן או מצברי Varta או שאולי אתם צריכים מישהו שיתקין לכם את המצבר, בביתכם? שירות אמין ומהיר, רק אצלנו.

כמה עולה מצבר

לא הגענו עד לכאן רק כדי להזכיר את השמור של דגמים ידועים. לא הגענו לכאן רק כדי להגיד שיש לנו מגוון דגמים של מצברי Varta וגם של מצברי שנפ. אחרי הכל, ברור לנו שאתם רוצים מאוד לדעת כמה עולה מצבר. התשובה, בגדול, היא כזאת. מצברי וולקן או מצברי Varta או כל סוג אחר כוללים דגמים בעלי יחידות אמפר משתנות. בדרך כלל (באופן די כללי), מצבר בעל יותר יחידות אמפר יהיה יקר יותר. יש לנו מצברים במחירים שמתחילים ב-350 ₪. כמובן, יש כאלה שיעלו פי שניים ואפילו פי שלוש מזה.

מצברי וולקן

אפשר לומר עוד לא מעט דברים במענה לשאלה כמה עולה מצבר. למשל, מצברי Varta או מצברי שנפ שמייצרים מקסימום של 60 אמפר נמכרים בדרך כלל במחירים של כ-400 עד 650 ₪. אם אתם רוצים מצברי Varta או מצברי וולקן, אתם לא צריכים להבין בזה יותר מדי. פנו אלנו, מצברים SOS ותקבלו מחיר הוגן ומשתלם. אפשרי להזמין גם שירות של התקנה אצלכם בבית, לא משנה היכן אתם גרים.