כללי

מצבר וולטה

מאירופה מגיעים לארץ הרבה מאוד דגמים של רכבים מצוינים. בנוסף, מגיעים אלינו לארץ, מאירופה, גם חלקי רכב שונים וכן מצברי איכות.

אם אתם זקוקים לפתרון, מצבר 12 וולט מטיב מעולה, פנו בהקדם לחברת מצברים SOS. כאן תמצאו את הפתרונות המעולים מישראל, באיכות אירופית, מצבר וולטה, כמובן. בכל רכב שנוסע על הכביש, מצבר וולטה יספק את המתח הדרוש להתנעה.

וגם אם צריכים מצבר 24 וולט, תמצאו אצלנו ללא שם בעיה. מחפשים מצבר למיצובישי? היכנסו אלינו או התקשרו ונגיע אליכם.

ברור כי מצבר וולטה בהחלט ראוי ומתאים גם לרכב שלכם. וסביר מאוד להניח שאם אתם מחפשים מצבר וולטה אתם מודעים לכך כי כל רכב זקוק לדגם אחר מבחינת כמות האמפר. ועוד דבר סביר מאוד להניח, סביר כי מה שאתם צריכים זה מצבר 12 וולט. זה המה שצריכות מרבית המכוניות הנוסעות בכבישי ארצנו, לכל מקום באשר הוא. זהו מצבר למיצובישי, פיאט, מזדה וכן הלאה. אבל אין זה מן הנמנע שאתם צריכים גם מצבר 24 וולט. מצברים SOS יספקו לכם שירות ומחיר מעולה לכל סוגי הבטריות לכלי רכב וכן לצרכים אחרים.

מצבר 24 וולט

הזכרנו את מצבר וולטה בתור דוגמא לפתרון איכותי. אמרנו שהוא בהחלט מתאים בתור מצבר למיצובישי וכל הרכבים הפופולריים האחרים. וכעת, מה לגבי ההבדל שבין מצבר 12 וולט לבין מצבר 24 וולט. למעשה אין הבדל משמעותי בין השניים ואם במקרה זקוקים למתח כפול אפשר פשוט לחבר בטור שני מצברים רגילים. כמובן שחיבור כזה צריך לבצע בצורה נכונה ורק בהתאם לאופי השימוש הדרוש. אם יש לכם שאלות בנושא זה וכן לגבי מצבר וולטה, פנו למצברים SOS ונשמח לענות.

מצבר למיצובישי

מיצובישי הוא אחד מיצרני הרכב המובילים והמוכרים בעולם. אם המיצובישי שלכם נמצאת על הכביש באזור 3 שנים, פלוס מינוס זה הזמן. זה הזמן לקחת בחשבון שצריך להחליף מצבר וולטה ישן בחדש. כאמור, אתם צריכים סביר מאוד להניח מצבר 12 וולט משום שזה הפתרון הכי נפוץ בתור מצבר למיצובישי. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות לכל דגמי מיצובישי. גם אלה המיוצרים כיום וגם אלה שהיו מיוצרים עד לפני כמה שנים אך עדיין משמשים את הנהגים השונים. אם אתם מחפשים מצבר 24 וולט או כל מצבר וולטה באשר הוא, פנו ובררו איתנו לגבי אפשרויות ומחירים. מצברים SOS, כל הפתרונות בשבילכם.