מצבר לפי יצרן

מצבר ורטה

מצבר ורטה

VARTA לוגו

מצברי ורטה

ב-SOS  מצברים אנחנו תמיד ממשיכים להביא מצברים איכותיים מהיצרנים הגדולים בעולם.. VARTA הוא אחד ממותגי העל שיש לנו במלאי. עם קו מצברים למגוון רכבים והישגים נהדרים, מצבר ורטה זו בחירה מעולה לכל רכב. 

VARTA 

כאחד מהיצרנים החשובים והמובילים בעולם המצברים, מצברי VARTA קיימים מעל מאה שנים! מצבר של ורטה  מציע איכות, אמינות, עמידות ויעילות יוצאות דופן. קו המוצרים של ורטה כולל מצברי אלקלין, מצברי סטרט סטופ, מצברים למשאיות והם נכללים בשירותי החלפת מצבר עד הבית

רוצים לשאול שאלה? *2648

מצבר ורטה

סדרת מצברי VARTA אלקלין

מצברי VARTA פותחו ויוצרו כדי להניע בצורה איכותית רכבים מכמעט כל סוגי היצרנים. ורטה מייצרת מצברים בהתאמה לדרישות ותקנים מחמירים ומציעים אחריות על המצברים לפי תקופת האחריות.

התאמת מצבר ורטה ליצרן רכב

האם מצבר ורטה מתאים גם לרכב שלי?

מצברי ורטה מתאימים לרכבים הבאים על פי נתוני החברה VARTA עצמה

סוג הרכב יצרנים
רכבים פרטיים אאודי, בנטלי, ב.מ.ו, קרייזלר, שברולט, סיטרואן, פרארי, פיאט, פורד, גנרל מוטורס, הונדה, יונדאי, יגואר, לאנד רובר, קיה, מזראטי, מרצדס, ניסן, אופל, פיג'ו, רנו, סיאט, סקודה, טויוטה, פולסוואגן, וולוו
רכבים מסחריים AGCO, בומאג, קאטרפילר, דאף, דאימלר, איווקו, ג'ון דיר, מאן, נאקו, סקאניה, ואלטרה, וולוו

מצבר ורטה: הבחירה של יצרני הרכבים

יצרני רכבים בכל העולם מחפשים את הרכיבים הטובים והכדאיים ביותר לשילוב בפסי הייצור שלהם והסיבה שהרבה יצרנים בוחרים לשלב מצברי ורטה ברכבים שלהם היא ביצועים גבוהים, תקלות נדירות ואיכות גבוהה.  ורטה היא ספקית המצברים הגדולה ביותר לתעשיית הרכב, מתוך עשר רכבים המיוצרים עכשיו בעולם, 7 רכבים יהיו עם רכיב של ורטה.

מצברי ורטה

מצבר ורטה עומד בבדיקות ותקנים

תהליך הייצור של מצברי ורטה כולל מספר מאוד גדול של תהליכים שמעבירים את המוצר הסופי בבדיקות רבות כדי לעמוד בתקנים מחמירים ולהיות מוצר איכותי.

כמה עולה מצבר ורטה?

מחיר מצבר VARTA יכולים להשתנות בהתאם לסוג המצבר, הקיבולת, הטכנולוגיה וסוג הרכב. מצברים שונים יכולים להתאים לצרכים שונים כמו רכבים פרטיים, אופנועים, משאיות, קלנועיות ועוד. לכן, כדי לדעת את המחיר המדויק של מצבר VARTA בשוק הישראלי או בשוק אחר, מומלץ ליצור קשר אתנו בטל: *2648, ולשאול על המבצעים הנוכחיים והמצברים המתאימים לצרכי הרכב שלך.

מצבר מומלץ ורטה

מצברי ורטה מבצעים

מבצעים: מצברי Varta:
מחיר מצבר ורטה עד 60 אמפר: מ- 500 ש"ח

מחיר מצבר ורטה עד 95 אמפר: מ- 850 ש"ח

מחיר מצבר ורטה עד 70 אמפר: מ- 600 ש"ח

מחיר החלפת מצבר ורטה עד הבית: חייגו *2648

מצבר ורטה לרכב חשמלי

מצבר VARTA AG  -EV

רכבים חשמליים ורכבים היברידיים חשמליים הפכו להיות פופולריים יותר מדי שנה. במאמץ לשמור על מצב האנרגיה החדשה, הרבה מהם עדיין תלויים במצבר 12V, וזה מביא לאתגרים חדשים בהתאם לסוג. לרכבים חשמליים מתייחסים לפי המידה בה משתמשים בהם בחשמל, רכבים חשמליים היברידיים (HEV), רכבים חשמליים היברידיים נטענים (PHEV) ורכבים חשמליים עם מצבר (BEV). ב-VARTA יש שם אחד למצבר שמתאים לכולם: xEV. יתרון עצום למצברים לרכבים חשמליים עם האיכות הנלוות של מצבר ורטה.

גורמים המשפיעים על חיי המצבר

טמפרטורות קיצון

חום עז יכול לגרום לקורוזיה והצטברות אשלגנית על המצבר שלך. שמים לב לבעיה זאת בדרך כלל במהלך בעיות בהתנעה והשתנקויות במזג אוויר קר.

שימוש לא סדיר

רכב חונה משתמש בעד אחוז אחד מהמצבר לפעולות בהמתנה כמו אזעקה וכדומה. רכב חונה העומד זמן רב יכול לרוקן את הסוללה בתוך מספר שבועות לחלוטין.

נסיעות קצרות

נסיעות קצרות בלבד ברכב למרחקים לא ארוכים לא נותנות למצבר די זמן כדי להטען, בחורף, צריכה גבוהה על ידי מיזוג ומפשירי חלונות גוזלים מהר הרבה כח מהמצבר. 

רכבים ישנים

ככל שהרכב מבוגר יותר הביצועים של המצבר שלו פוחתים בגלל קורוזיה ובלאי שקטרה באופן טבעי לאורך זמן. גבישי החומר שבמבצר יכולים לסתום את צלחות הסוללה ולמנוע תפקוד תקין.

מצבר ורטה סטרט סטופ

מצברי Start-Stop כוללים מערכות המדליקות ומכבות אוטומטית את המנוע כדי להפחית את זמן עמידת הרכב במצב נייטרלי, כך הן מצליחות להפחית את צריכת הדלקים ואת הפליטות. רוב כדי לעמוד בדרישות ירוקות חדשות שעלו על סדר היום, היצרנים בוחרים להתקין מצברי VARTA® ברכביהם עם טכנולוגיית Start-Stop. המצבר מספק כוח לרכב – מהתנעה ועד למערכות החשמל שעובדות ברכב. המצבר מבטיח כוח קבוע לכל הפונקציות האחרות במהלך תהליך ה-Start-Stop. מצברים אלה חייבים לעשות הרבה יותר מאשר רק להפעיל את המנוע. לכן, המצבר הוא הלב של הרכב. כיום רוב הרכבים החדשים מגיעים עם יכולת סטרט-סטופ, לורטה מצברים מותאמים חדשניים עם יכולת Start-Stop: עם טכנולוגיית AGM לרכבים חשמליים

מצבר ורטה לרכב

מצבר ג'ל ורטה

מצבר ג'ל של ורטה מיועד להתקנה מהירה ובכל זווית, חומצת המצבר בצורת ג'ל ובנויה בצורה נגד נזילות לחלוטין. המנוע בנוי בצורה איכותית ומבטיח התנעה וכיבוי לזמן ארוך במיוחד, עשוי בבנייה חזקה ומגיע במארז המספק עמידות גבוהה ברעידות ומסייע לנסיעה בטוחה יותר ורציפה יותר.מצבר ג'ל הוא סוג של מצבר חשמלי המשתמש בטכנולוגיית ג'ל ללכידת החומצה בתוך ג'ל ספציפי. ג'ל הוא חומר יציב המשמש כמדיום להחזקת החומצה ואינו נוזלי כמו חומצות במצברים רגילים.

המצברים בטכנולוגיית ג'ל מצוידים בג'ל המונע את הנזילות של החומצה, ולכן הם נחשבים לנגד נזילות. הג'ל מאפשר למצברים להיות מתוכננים לסוגים שונים של שימוש ותנאים, כולל יציבות בפני רעידות וביצועים יציבים במשך זמן.מצברי ג'ל נהוגים להיות פופולריים במיוחד ברכבים אופנועיים וברכבי ים, שבהם נדרש סוג עמיד של מצבר המתמודד עם תנאים קשים כמו רעידות רבות. הם נמצאים גם בשימוש ברכבי שטח, כמו אופנועים גברים וטרקטורונים, שבהם הם מספקים אנרגיה עמידה ויציבה למערכות החשמל.

טיפים לשמירה על חיים ארוכים במצבר ורטה

שמירה על רמת הטעינה

במקרה שהרכב חונה לתקופה ארוכה או לא בשימוש במהלך זמן ארוך, ניתן למנוע ירידה במתח ופגיעה עמוקה במצבר על ידי שימוש במטען מתאים. מטענים טובים יכולים לזהות את יכולת הטעינה של המצבר ויכולים לשלוט בזרם הטעינה באופן אוטומטי. כלל ברזל הוא, טעינה במרווחים של כשני חודשים משפרת את הביצועים של המצבר ומאריכה את חייו.

בדיקות תדירות של רמת הטעינה

בטמפרטורות קרות, הביצועים של כל המצברים מוגבלים מסיבות כימיות והמצבר יכול לספק טעינה לא מספקת על ידי נסיעות קצרות במרווחים. זו הסיבה שהבדיקה הקצרה לרמת הטעינה של מצברי הרכב חשובה במיוחד. אם פנסי הרכב חלשים מדי, יש לטעון את המצבר בהקדם האפשרי. באידיאל, בדיקת רמת הטעינה על ידי מספק השרות שלך צריכה להתבצע באופן תדיר. אנחנו יכולים לבדוק עבורכם בשמחה בהגעה לאחד מסניפי SOS מצברים.

כבו תאורה בזמן אי פעילות

לעתים שוכחים לכבות נורה פנימית או רכיב חשמלי אחר הפועל ברכב, חשוב לודא כי לא הושארה אף נורה דולקת ברכב בזמן שאינכם =נמצאים או משתמשים ברכב, זה יכול לרוקן מצבר לחלוטין ולפרוק אותו באופן מלא במשך הלילה.

החלפת מצבר ורטה

סביבה נקיה 

סביבה נקיה במקום ההתקנה של המצבר עוזרת להפחית את מהירות הבלאי הטבעי, משום שבשילוב עם לחות יכול לגרום לתהליכים להתפשט. ניקוי המסיכות והחיבורים מונע תהליכים בחיבורים החשמליים ולכן משפר את יכולת הטעינה וההתנעה.

מה ההבדלים בין מצברי ורטה למצברי שנפ?

מצבר שנפ ומצבר ורטה הם מצברים מוכרים וידועים מיצרניות מובילות בשוק המצברים לרכבים בכל העולם, לשניהן יש נתח שוק גדול שהן חולקות והן מגיעות לייצור מצברים לכלל הרכבים וסוגי הרכבים. לפניכם טבלה המשווה בין מצברים של שני היצרניות:

מאפיינים מצברי ורטה (VRLA) מצברי שנפ (Flooded)
סוג נזילות ג'ל או טכנולוגיה אינטרנלית (ללא נזילות מסתובב) נוזל מסתובב (כימיה פשוטה יותר)
מיקום התקנה אנכי או אופקי אנכי או אופקי
תחזוקה נמוכה גבוהה
אחסון אנרגיה מתרחש בטכנולוגיה אינטרנלית (בלעדיווארטה לשמירה על אנרגיה) כימיה פשוטה יותר, אורך חי מצריך תחזוקה יותר תדירה
פרטים מובילים חסרי נזילות, תפוקה גבוהה, יכולת תחזוקה נמוכה מתרחש בכימיה פשוטה יותר, תפוקה גבוהה במצבים מסוימים

חשוב לשים לב שבחירת מצבר תלויה בצרכי הרכב והשימוש הספציפיים, ולכן כדאי להתייעץ אתנו בטל *2648 לפני החלטה.

דברים שצריך לדעת על מצברי רכב 

כמעט כל מצבר עופר-חומצה, ללא קשר לזה אם הם מצברי חומץ נזילים קלאסיים  או מצברי AGM מודרניים, כיום הם לא צורכים תחזוקה. זה אומר שלא נדרשת הוספת מים מזוקקים למשל או פעולות תחזוקה אחרות שהיו עושים בעבר. אף על פי כן, חשוב לטפח את המצבר ובדיקת הטעינה מועילה לאריכות חייו של המצבר וגם חשוב לזכור לשים לב כדי לזהות מצבר חלש לפני שקורה תקלה פתאומית.