כללי

מצבר 45 אמפר

מעוניינים לרכוש מצבר 45 אמפר? היום כבר אין צורך להגיע למוסך על מנת להחליף מצבר ישן.

התקנת מצבר המותאם לרכב שלכם ניתן לבצע עם ניידת שירות מיוחדת המגיעה למקום בו אתם נמצאים עם הרכב. החלפת המצבר מתבצעת במקום בתוך זמן יחסית קצר ואתם יכולים לחזור לנסיעתם בצורה תקינה ובטוחה.

חשוב להזמין איש מקצוע מנוסה להחליף את המצבר שלכם על מנת למנוע תקלות במצבר בטווח הארוך. יש חשיבות להתקנה של המצבר בצורה מדוייקת על מנת שלא יזוז בזמן הנסיעה. 

הזמנת ניידת להתקנה של מצבר 50 אמפר לרכב פרטי

זקוקים לניידת להחלפה של מצבר 50 אמפר? בשיחת טלפון קצרה, אתם יכולים להזמין מומחה למצברים אשר יגיע עד אליכם להחליף לכם את המצבר ברכב. אם אתם לא יודעים איזה מצבר יש לכם ברכב, איש המקצוע יכוון אתכם בשיחת טלפון על מנת שתוכלו למצוא את סוג המצבר שלכם המופיע על קופסת המצבר ברכב. 

קנייה של מצבר 55 אמפר כולל התקנה

במידה וברכב שלכם יש מצבר 55 אמפר, תוכלו לרכוש את המצבר ולשכור את שירותיו של איש מקצוע להתקנה של המצבר ברכב. התקנה של מצבר חדש יכולה לקחת זמן של כחצי שעה תלוי בסוג הרכב ובגישה אל המצבר. 

מצבר 60 אמפר מצבר 66 אמפר לרכב

אם החלטתם לרכוש מצבר חדש או להחליף את המצבר הישן בחדש, אתם יכולים להזמין איש מקצוע להחלפה של מצבר 60 אמפר מצבר 66 אמפר והחלפה של מצברים עם אמפר נמוך יותר כגון מצבר 45 אמפר, של חברת SOS מצברים בע"מ. חברת SOS מצברים בע"מ מחזיקה בניידות מקצועיות הכוללות סוגים שונים של מצברים ויכולות להגיע אליכם עד למקום בו אתם נמצאים. בנוסף, חברת SOS מצברים בע"מ מחזיקה ב-4 סניפים ברחבי הארץ המספקים שירות למאות רכבים בכל חודש. 

קנייה של מצבר 45 אמפר דרך רשת הסניפים של חברת SOS מצברים בע"מ

החלטתם לרכוש מצבר 45-66 אמפר? ברשת הסניפים של חברת SOS מצברים בע"מ, תוכלו לרכוש כל אחד מסוגי המצברים הללו ולהינות מהתקנה מקצועית ומהירה של אנשי מקצוע מומחים במצברים לרכבים פרטיים. צוות SOS מצברים ישמח לעמוד לשירותכם!