כללי

צמיגים

מחפשים מוסך להחלפת צמיגים? הגלגלים ברכב שלכם שחוקים? זה הזמן לפנות למוסך מקצועי שיבדוק עבורכם את גלגלי הרכב ויבצע החלפה מקצועית במידה וידרש. צמיגי הרכב נדרשים להחלפה כל 3 או 4 שנים בגלל שחיקה. גם צמיגי רכב אשר לא נוסע הרבה, יש צורך בהחלפה שלהם בגלל בעיית התייבשות. צמיגי רכב איכותיים משפיעים על האחיזה של הרכב על הכביש בצורה משמעותית ומונעים החלקה בימי גשם. בנוסף, הבלימה של הגלגלים היא טובה יותר כאשר צמיגי הרכב אינם שחוקים.

אחת הדרכים לשמור על הרכב שלכם ועל הבטיחות שלכם בנהיגה היא כאמור להחליף את צמיגי הרכב כל 3 או 4 שנים ולדאוג לנפח אותם כל שבוע עד שבועיים לכל היותר על מנת לשמור על בטיחות הנהיגה שלכם ברכב.

החלפה לצמיגי פלקן יפניים

אחד מסוגי צמיגי הרכב המוכרים ביותר הם צמיגי פלקן של החברה היפנית פלקן Falken הנחשבת לאחת מחברות צמיגי הרכב החזקות ביותר. דירוג האחיזה בכביש של צמידי הפלקן הוא הגבוה ביותר (A) והם נחשבים לבטיחותיים במיוחד.

צמיגי מישלין לכל סוגי הרכבים

חברת מישלין הצרפתית היא אחת מחברות צמיגי הרכב הגדולה בעולם. בארץ נמכרים צמיגי מישלין למגזר הפרטי והעסקי והמחירים שלהם נחשבים למשתלמים במיוחד עם דרגת אחיזה בכביש A (הגבוהה ביותר) ודרגת חיסכון בדלק C.

פנייה למוסך צמיגי קונטיננטל

סוג נוסף של צמיגי רכב איכותיים הוא צמיגי קונטיננטל של החברה הגרמנית. חברת קונטיננטל מביאה לכם צמיגי רכב ברמה גבוהה במיוחד עם דרגת אחיזה גבוהה גם כן ברמת A ודרגת חיסכון בדלק C.

איפה כדאי להחליף צמיגים?

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת להחלפת צמיגי רכב מהמותגים הגדולים ביותר כגון מישלין, קונטיננטל ופלקן, זה הזמן שלכם לפנות לצוות האתר טיירס 4 יו ולקבל הצעת מחיר מצמיגיות הקרובות אליכם ביותר! האתר טיירס 4 יו הוא מנוע השוואות מחירים לצמיגי רכב הגדול והמקצועי ביותר בישראל וכולל צמיגיות מהטובות בארץ. דרך האתר תוכלו לבצע השוואת מחירים בצורה קלה ונוחה ולקבל מענה מהיר להחלפת צמיגי הרכב שלכם.

צמיגים לרכב דרך אתר טיירס 4 יו

מלאו עכשיו את הפרטים שלכם באתר טיירס 4 יו ותקבלו מענה מהיר ומקצועי להחלפת צמיגי הרכב במחירים הטובים ביותר באיזור המגורים שלכם!