מצבר לפי סוג רכב

מצבר לרכב תוצרת אירופה

מצבר לרכב תוצרת אירופה

מצברי רכב איכותיים לרכב תוצרת אירופה

 

ברוכים הבאים לעולם מצברי הרכב האיכותיים מתוצרת אירופה, המשלבים יוקרה, ביצועים וחדשנות טכנולוגית. אם ברשותכם רכב יבוא אירופאי מכובד כמו BMW, מרצדס, אאודי או פולקסווגן, הגיע הזמן להתאים לו מצבר איכותי מתוצרת אירופה שיספק לרכב שלכם את הכוח והעוצמה הראויים.

 

מצברי הרכב האירופאיים מפורסמים באיכותם המעולה ויכולות הביצוע הגבוהות שלהם. הם מיוצרים על ידי יצרנים מהמובילים באירופה כמו Varta, Banner ו-Bosch, החרוטים על מצוינות, עמידות וחדשנות. מותגי מצברים אירופאים אלה פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם יצרני הרכב האירופאיים על מנת לפתח מצברים ייחודיים ומותאמים לדגמים השונים.

 

מה הופך את מצברי הרכב האירופאיים לאיכותיים כל כך? 

 

התשובה טמונה בטכנולוגיות הייצור המתקדמות, בחומרי הגלם המשובחים ובקפדנות הייצור שמאפיינת את תעשיית הרכב האירופאית. המצברים עוברים שלל בדיקות איכות ועמידות קפדניות וחייבים לעמוד בתקנים מחמירים ביותר כדי לשרת את רכבי הפאר האירופאים.

 

אחד היתרונות המשמעותיים של מצברי רכב אירופאיים הוא חיי השירות הממושכים והעמידות הגבוהה שלהם. הם נבנו לעמוד במשימות הקשות ביותר ולשרוד זעזועים, רעידות, חום, קור ומזג אוויר קיצוני במשך שנים רבות. בזכות החדשנות הטכנולוגית המתקדמת, הם מצליחים לשמור על ביצועים יציבים ועקביים לאורך כל חיי השירות הארוכים שלהם.

 

מעבר לאיכות ולביצועים, מצברי רכב אירופאיים ידועים גם בחזות העיצובית והיוקרתית שלהם. דמויות מוכרות של יצרניות כמו מרצדס ו-BMW עוצבו במראה מרהיב העולה בקנה אחד עם הסטייל והסטטוס של רכבי הפאר האירופאיים. כך, מצבר אירופאי איכותי לא רק משפר את ביצועי הרכב, אלא גם מוסיף נגיעה של יוקרה לתא המנוע.

 

אצלנו ב-SOS מצברים, אנו משמחים להציע את מיטב מצברי הרכב האירופאיים במחירים תחרותיים. בין אם אתם זקוקים למצבר איכותי לרכב המרצדס, ב.מ.וו או הרכב האירופאי האחר שלכם, אתם מוזמנים לבוא וליהנות מהשירות המקצועי שלנו, ייעוץ מהצוות המומחה שלנו והמלאי הרחב של מוצרים איכותיים מתוצרת אירופה. הצטרפו אלינו למסע היוקרה והאיכות האירופאית!

 

התאמת מצבר לרכב אירופאי

 

הנה טבלה המציגה רכבים תוצרת אירופה וסוגי המצברים המתאימים להם הנמכרים באתר SOS מצברים:

 

יצרן רכב דגם רכב מצבר מומלץ קיבולת (Ah) מחיר (₪)
פולקסווגן גולף Varta 70 Ah 70 600
אאודי A4 Volta 80 Ah 80 750
ב.מ.וו סדרה 3 Sun Power Silver 74 Ah 74 600
מרצדס C-Class Volta 100 Ah 100 770
פיג’ו 208 Varta 60 Ah 60 450
רנו קליאו Sun Power Silver 66 Ah 66 600

הטבלה כוללת דוגמאות לרכבים אירופאיים כמו פולקסווגן גולף,מצבר לקיה פיקנטו,  אאודי A4, ב.מ.וו סדרה 3, מרצדס C-Class, פיג’ו 208, ורנו קליאו. המצברים המומלצים כוללים מותגים כגון Varta, Volta, ו-Sun Power Silver, עם נתוני קיבולת משתנים ומחירים שונים בהתאם לסוג המצבר והמותג​ 

האם מצבר שלא מיוצר באירופה מתאים לרכב המיוצר באירופה?

 

כן, מצבר שלא מיוצר באירופה יכול להתאים לרכב המיוצר באירופה, בתנאי שהוא עומד במפרטים ובדרישות של יצרן הרכב האירופאי.

אמנם, מצברים מיוצרים באירופה עבור יצרנים אירופאים ידועים כאיכותיים ומותאמים במיוחד לרכבים אלו, אך יצרני מצברים איכותיים ממקומות אחרים בעולם גם מציעים מצברים התואמים את המפרטים והתקנים של רכבי היבואן האירופאים.

כדי להבטיח התאמה מושלמת, על המצבר לעמוד בדרישות הבאות:

 

  • תאימות חשמלית – הספק זרם ההתנעה, מתח וקיבולת המצבר חייבים להתאים לדרישות הרכב האירופאי.
  • מידות פיזיות – המצבר חייב להתאים למידות תא המצבר של הרכב הספציפי.
  • טמפרטורות תפעול – יכולת לפעול בטווח טמפרטורות המתאים לאזורים בהם הרכב נמכר.
  • עמידות בזעזועים – ברכבים יוקרתיים נדרשת עמידות גבוהה בפני רעידות ותנודות.
  • תוכנת בקרה – לעיתים יצרני רכב דורשים התאמה לתוכנה/מערכות חשמליות ייעודיות.

 

חברות מצברים מובילות ברחבי העולם, כגון פנסוניק, יוז’רו ואקסייד מייצרות מצברים איכותיים התואמים לרכבי יבואן אירופאי למרות שהן לא ממוקמות באירופה.

בפועל, רוב בעלי הרכבים האירופאיים מסתפקים במצבר איכותי ומתאים למפרטים, ללא קשר למקום הייצור עצמו. העיקר הוא שהמצבר יעמוד בדרישות הייחודיות של יצרן הרכב האירופאי המכובד.

 

אילו מצברים מיוצרים באירופה?

 

יש מספר יצרנים גדולים של מצברי רכב שמרכז הפעילות והייצור שלהם ממוקם באירופה. להלן כמה מהחברות המובילות המייצרות מצברים לרכב באירופה:

 

וורטה (VARTA) – יצרן מצברים גרמני ותיק ומוביל. מפעלי הייצור הראשיים שלו ממוקמים בגרמניה. מייצר מצברים איכותיים לרכבים אירופאים רבים.

באנר (Banner) – חברה אוסטרית גדולה המתמחה במצברי רכב. מפעליה הגדולים נמצאים באוסטריה. ידועה במצברים איכותיים לרכבי יוקרה כמו ב.מ.וו ומרצדס.

בוש (Bosch) – חברת הענק הגרמנית המפורסמת מייצרת מגוון של מצברים ומוצריה מיוצרים במפעליה באירופה.

אקסיד (Exide) – יצרן מצברים צרפתי גדול ומוביל, בעל מפעלי ייצור במדינות שונות באירופה.

פיבר (FIAMM) – חברה איטלקית ותיקה המייצרת סוגים שונים של מצברים במפעליה באיטליה.

לוחות מתכת (Tudor) – יצרן מצברים ספרדי בעל מפעלים באיזור ברצלונה.

זיוון (Zivan) – יצרנית מצברים גרמנית המתמחה במצברים לרכבים חשמליים ומסחריים.

 

כמו כן, יש יצרנים נוספים דוגמת פנסוניק, יוז’רו ודלקור שגם מייצרים מצברים באתרים שונים ברחבי אירופה, למרות שמוצא החברות אינו אירופאי.

מצברים אירופאים מפורסמים ביוקרה, איכות גבוהה ועמידות משופרת. הם נחשבים מתאימים במיוחד לרכבי פרימיום ויוקרה מתוצרת אירופה כמו ב.מ.וו, מרצדס, אאודי, פולקסווגן ועוד.